Fırat Üniversitesi’nden Elazığspor için bir katkı daha…
Elazığspor’a verecekleri desteği açıklayan Fırat Üniversitesi; “ Fırat Üniversitesi Ailesi olarak aynı renkleri taşıdığımız Elazığspor’umuz için 1 adet otobüs tahsis ediyoruz. Şampiyonluk yolunda başarılar dileriz” dedi.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Elazığ Mavi Haber arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.
Çerez Bildirimi
Sitemizde, daha yüksek bir kullanıcı deneyimi sunmak ve deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla, Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni sayfalarında belirtilen maddelerle sınırlı olmak üzere ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde çerezler kullanıyoruz.