Şampiyondan Buruk Sevinç
Sürsürüspor, Kupayı Merhum Bakır'ın Mezarına götürdüler
Elazığ 1. Amatör Küme Futbol Ligi Bölgesel Amatör Lig’e Yükselme Finalinde Karakoçan 1985 spor’u 2-1’lik skorla mağlup ederek şampiyon olan Sürsürü Bozduman Elektrikspor takım halinde kısa süre önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Murat Bakır’ın mezarını ziyaret ederek şampiyonluğu merhum yöneticilerine armağan ettiler
Karşılaşmanın ardından Şampiyonluk Kupasını Merhum Bakır’ın Yolçatı köyünde bulunan mezarına götüren Sürsürü Bozduman Elektrik Spor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcuları , Kur’an-ı Kerim okuyup dua ettiler.
Sürsürü Bozduman Elektrik Spor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcular, Murat Bakır’a Allah tan rahmet Ailesine ve Sürsürüspor camiasına baş sağlığı diliyoruz, ifadelerini kullandılar.