Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı Çaydaçıra Mahallesi'nde SosyaI Yardımlaşma Vakfı tarafından tahsis edilen Sosyal Konutların tapu işlemlerinin başladığını bildirdi.
Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı, şartları sağlayan ve 10 yıl boyunca kesintisiz oturan ve borçlarını yatıran vatandaşların tapu başvurularını yapabileceklerini duyurdu.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Elazığ Mavi Haber arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.
Çerez Bildirimi
Sitemizde, daha yüksek bir kullanıcı deneyimi sunmak ve deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla, Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni sayfalarında belirtilen maddelerle sınırlı olmak üzere ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde çerezler kullanıyoruz.